Witamy serdecznie w Teatrze Małym!

Restauracja działająca przy scenie Teatru Małego na Deptaku Bogusława 6 w Szczecinie to klimatyczne, przytulne wnętrze zaprojektowane przez cenionego architekta i dramaturga Krzysztofa Bizia. Można tu spędzić wieczór tuż po spektaklu granym na naszej scenie (zwykle w weekendy) lub przyjść w ciągu tygodnia – na obiad, dobrą kawę, kolację, czy lampkę wina. To jedyne miejsce w Szczecinie, gdzie można spotkać swoich ulubionych aktorów Teatru Współczesnego, a obok prasy codziennej przeczytać także czasopisma kulturalne.

Co znajdziecie w menu? Stawiamy na zdrowe, lekkie posiłki, często tworzone na bazie produktów sezonowych. Dania przygotowywane są na miejscu, włącznie z własnymi wypiekami. Bazując na rodzinnych przepisach i kierując się najnowszymi kulinarnymi odkryciami komponujemy potrawy z myślą o tym, że jedzenie jest jedną z największych przyjemności.

Mamy doświadczenie w organizowaniu kameralnych przyjęć okolicznościowych, koktajli oraz bankietów. Posiadamy kilka rodzajów ofert dla wszystkich, którzy chcieliby spotkać się w naszej restauracji w większym gronie.

Teatr Mały rozpoczął swoją działalność 2 lutego 2006 roku, od tego czasu pozyskał wielu wiernych widzów i gości restauracji. Mamy nadzieję, że będzie nas coraz więcej – jesteśmy otwarci zarówno na teatralnych widzów, jak i tych, których przyciągnie do naszej restauracji chęć przeżycia kulinarnych doznań. Zapraszamy!

Nasza kuchnia ma dobre recenzje